Heavy Duty Connectors HDC-HE-024-1/2/3/4 F/M 24pin Industrial Rectangular Connector 16A 500V Screw Connection 1Pcs(HDC-HE-024-2)
★★★★★ 4.7 54 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.monitoring.lovasbarangolo.hu
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Tube FittingsHeavy Duty Connectors HDC-HE-024-1/2/3/4 F/M 24pin Industrial Rectangular Connector 16A 500V Screw Connection 1PcsModel Number : HDC-HE-024-1/2/3/4Voltage : 24V
  • Tube Fittings
  • Please refer to the second image for details
Department unisex-adult
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer QUXVYPPA
Item model number QUXVYPPA
Product Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
54 ratings | 22 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (46)
4 stars
2% (1)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (5)