SQL100-16 Three Phase Diode AC Input Output 100A 1600V Bridge Rectifier Generator Rectifier Module
★★★★☆ 4.0 37 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.monitoring.lovasbarangolo.hu
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Diodes==========Hign-concerned Chemical : NoneModel Number : SQL100-16Customization : AvailableCooling Method : Fan Cooling, Heatsink Cooling, Natural CoolingInput Voltage : 380V +/-15% up and Down
  • Diodes
Brand KLAWKKNI
Model KLAWKKNI
Item Weight 1.76 ounces
Manufacturer KLAWKKNI
Item model number KLAWKKNI
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches
Manufacturer Part Number KLAWKKNI
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4 out of 5
★★★★☆
37 ratings | 15 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
75% (28)
4 stars
8% (3)
3 stars
4% (1)
2 stars
2% (1)
1 star
11% (4)